Msze Święte

KOBYLNICA

Msze św. w niedzielę

7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00

Msze św. w dzień powszedni
9:00 i 18:00

w okresie letnim od maja do września

7:00 i 18:00

Podczas Mszy św. jest

możliwość przystąpienia do spowiedzi


ŁOSINO

Msza św. w niedzielę

9:00


SIERAKOWO

Msza św. w niedzielę

10:30

Msza św. w czwartek

16:00


BOLESŁAWICE

 Msza św. w niedzielę 

12:00

 

Kontakt

Kancelaria parafialna czynna w:

Podana godzina jest orientacyjna - kancelaria jest czynna po Liturgii wieczornej 

Poniedziałek w godzinach 18:30-19:00

Środę w godzinach 18:30-19:00

Piątek w godzinach 18:30-19:00

W czasie kolędy pn, śr, pt 9:30-10:30

 

Dane kontaktowe:

 ul. Główna 65

76-251 Kobylnica

 

Nr telefonu: 59 842 90 29


Nr konta parafialnego:
BS Sławno Filia w Kobylnicy
nr 16 9317 0002 0090 1554 2000 0010

Polecamy

3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 02.03.2024

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Aniela, Feliks, Janusz Damscy

Ks. Marek

Ks. Piotr

9.00

W int. Członków Żywego Różańca

Ks. Janusz

Ks. Leszek

9.00

+ Dziękczynna za cud uzdrowienia Kasi i Boże błog. dla jej małżeństwa

Ks. Marek

 

10.30

+ Magdalena i zm. z rodz. Kuźmickich i Iwańczuk

Ks. Janusz

Ks. Marek

12.00

+ Irena, Jan Popiel, Stefan, Mirosław Pankiewicz

Ks. Leszek

Ks. Janusz

17.30

Gorzkie Żale

Ks. Piotr

 

18.00

+ Stanisław Indeka gregorianka 28

Ks. Leszek

Ks. Piotr

9.00

Łosino

+ Ewa Misiak w 3 r. śmierci

Ks. Piotr

 

10.30 Sierakowo

+ Urszula i Zbigniew Szkudlarek

Ks. Piotr

 

12.00

Bolesławice

+ Romuald Zaniewski w 19 r. śm., Anastazja, Antoni, Jan Janiccy

Ks. Marek

 

2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 25.02.2024

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

Za Parafian

Ks. Marek

Ks. Janusz

9.00

O Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla ks. Piotra

Ks. Janusz

Ks. Piotr

10.30

Dziękczynno-błag., w int. Marii, Magdaleny i Janusza

Ks. Piotr

Ks. Janusz

12.00

+ Stanisława /F/, Wiktor, Jan Hurkowscy, Leon /senior/, Leon /junior/, Marianna Mirocha

Ks. Janusz

Ks. Andrzej

17.15

Gorzkie Żale

Ks. Piotr

Ks. Janusz

18.00

+ Stanisław Indeka gregorianka 21

Ks. Piotr

 

9.00

Łosino

+ Jerzy Pyzik i zm. z rodz. Bryl

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Leokadia Szkodzińska

Ks. Marek

 

12.00 Bolesławice

+ Adam Meksuła w 1 r. śm., zm. Stanisława /F/, Jan, Krzysztof Meksuła, Marianna, Zygmunt, Tadeusz, Jolanta Baruk

Ks. Piotr

 

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18.02.2024

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Stanisław Indeka gregorianka 14

Ks. Piotr

Ks. Marek

9.00

+ Brunon Malinowski, od kuzynki Ireny

Ks. Mariusz

Ks. Janusz

10.30

+ Honorata Dąbrowska

Ks. Piotr

Ks. Leszek

12.00

O Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla ks. Janusza

Ks. Janusz

Ks. Piotr

18.00

+ Magdalena Gosztyła

Ks. Janusz

Ks. Janusz

9.00

Łosino

+ Maria, Michał Pytlak

Ks. Leszek

 

10.30 Sierakowo

+ Leokadia Szkodzińska, od ucz. pogrzebu

Ks. Marek

 

12.30 Bolesławice

Dziękczynna w 45 r. małżeństwa Bogusławy i Leszka, z prośbą o Boże błog.

Ks. Marek

 

6 Niedziela Zwykła

11. 02. 2024r.

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Stanisław Indeka gregorianka 7

Ks. Marek

Ks. Leszek

9.00

+ Z rodziny Jaśniewicz: Weronika, Eugenia, Marcin, Antoni i Kazimierz Trębacki

Ks. Janusz

Ks. Marek

10.30

Dziękczynno-błag., o Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla mamy Bożenki i siostry Magdaleny

Ks. Leszek

Ks. Janusz

12.00

+ Edmund Krasicki w 4 r. śmierci

Ks. Janusz

Ks. Leszek

18.00

+ Brunon Malinowski, od siostry Janiny z mężem, dziećmi                i wnukami

Ks. Leszek

Ks. Piotr

9.00

Łosino

+ Henryka /F/ Szamlicka w 5 r. śm.

Ks. Piotr

 

10.30

Sierakowo

+ Irena i Marian Wulczyńscy, Jadwiga i Bronisław Anioł

Ks. Piotr

 

12.00 Bolesławice

Dziękczynna za 96 urodziny Anny Gierszewskiej, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

Ks. Marek

 

5 NIEDZIELA ZWYKŁA 04.02.2024

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Maria i zmarli z rodziny

Ks. Marek

Ks. Piotr

9.00

W int. Członków Żywego Różańca

Ks. Janusz

Ks. Marek

10.30

+ Krystyna Łącka w 1 rocz. śmierci

Ks. Piotr

Ks. Janusz

12.00

+ Czesław Sierpiński w 9 r. śm. i zm. z rodziny Sierpińskich i Pytlas

Ks. Janusz

Ks. Leszek

18.00

+ Krzysztof Witkowski

Ks. Marek

Ks. Leszek

9.00

Łosino

+ Rodziców: Halina Dwulit w 2 r. śm. i Michał Dwulit w 12 r. śmierci

Ks. Leszek

 

10.30 Sierakowo

+ Maria, Stanisław, Maria Plebanek, Władysława /F/ i Tadeusz Kałwak

Ks. Leszek

 

10.30

Bolesławice

O zgodę w rodzinie Moniki i Marcina

Ks. Marek

 

3 NIEDZIELA ZWYKŁA 21.01.2024

­­

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź, taca

7.00

+ Helena Jankowska gregorianka 27

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

+ Stanisław Brzozowski greg. 21

Ks. Michał

Ks. Piotr

10.30

Dziękczynno-błag., o Boże błog., dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej dla Iwony w rocznicę Urodzin.

Ks. Jarosław

Ks. Michał

12.00

O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla babci Marysi, Zosi i Tereni oraz dar Nieba dla śp. Babci Uli.

Ks. Piotr

Ks. Leszek

18.00

O zdrowie dla Igi.

Ks. Leszek

Ks. Piotr

9.00

Łosino

+ Celina Imiłkowska /od wnuczków

Ks. Janusz

 

10.30 Sierakowo

+ Danuta i Henryk Wrześniak

Ks. Janusz

 

10.30

Bolesławice

Dziękczynna za otrzymane łaski, za życie, zdrowie, z prośbą o Boże błog. w 2024 r. dla rodziny Elżbiety i Wojciecha

Ks. Marek

 

 

2 NIEDZIELA ZWYKŁA 14.01.2024

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

O łaski potrzebne i mądrość Ducha Świętego w rozeznaniu dla Kacperka

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

+ Jan Dziawgo w 29 r. śmierci

Ks. Michał

Ks. Piotr

10.30

O Boże błog. dla Grzegorza z okazji urodzin

Ks. Krzysztof

Ks. Michał

12.00

+ Helena Jankowska gregorianka 20

Ks. Piotr

Ks. Marek

18.00

+ Stanisław Brzozowski gregorianka 14

Ks. Marek

Ks. Piotr

9.00

Łosino

Za parafian

Ks. Janusz

 

10.30 Sierakowo

+ Eugeniusz, Józefa /F/, Eugenia i Stanisław Przybylscy

Ks. Janusz

 

10.30

Bolesławice

Dantis

Ks. Leszek

 

 

 

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 07.01.2024

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Helena Jankowska gregorianka 13

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

W int. Członków Żywego Różańca

ks. Janusz

ks. Marek

9.00

+ Władysław Kowal

Ks. Michał

 

10.30

+ Robert Perszewski w rocz. urodzin

Ks. Michał

ks. Piotr

12.00

+ Stanisław Brzozowski gregorianka 7

Ks. Krzysztof

Ks. Marek

18.00

+ Angelika Kornatowska w 11 r. śmierci i Barbara Wiła w 2 r. śmierci

Ks. Piotr

Ks.Leszek

9.00

Łosino

+ Stanisława Oborzyńska w 1 rocz. śmierci

Ks. Leszek

 

10.30 Sierakowo

+ Teresa Tkaczyk

Ks. Leszek

 

10.30 Bolesławice

Dziękczynna za dar chrztu świętego Grzegorza Głuszek, z prośbą o dalsze łaski

Ks. Marek

 

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ RODZINY 31.12.2023

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Helena Jankowska gregorianka 6

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

+ Stanisław Indeka od Krystiana Mulsson z Jackiem Koszarkiem

Ks. Janusz

Ks. Leszek

10.30

Za Parafian

Ks. Leszek

Ks. Janusz

12.00

 

Ks. Krzysztof

Ks. Piotr

17.30

Nabożeństwo Dziękczynne

Ks. Marek

 

18.00

Dziękczynno-Przebłagalna za rok 2023

Ks. Marek

Ks. Janusz

9.00

Łosino

+ Jerzy Lewiński

Ks. Piotr

 

10.30 Sierakowo

 

Ks. Piotr

 

10.30

Bolesławice

+ ks. Stanisław Warszewski salezjanin

Ks. Marek

 

2 NIEDZIELA ADWENTU

10.12.2023

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Urszula Młynarczyk gregorianka 18

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

+ Andrzej Wosik w 10 r. śm., zm. rodziców: Józef, Irena, zm. brata Stefana i bratową Urszulę

Ks. Marek

Ks. Leszek

10.30

Dziękczynno-błag., o Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Jakuba w 13 urodziny

Ks. Leszek

Ks. Marek

12.00

+ Władysław Lewkowicz i zm. z rodz. Lewkowicz i Świtek

Ks. Leszek

Ks. Janusz

18.00

+ Jan, Marianna Tracz, Jan, Helena Wenta i zm. z rodzin

Ks. Mariusz

Ks. Marek

9.00

Łosino

+ Piotr Żydaszek w rocz. śmierci

Ks. Janusz

 

10.30 Sierakowo

+ Kazimierz, Waldemar, Grażyna Orłowscy

Ks. Janusz

 

12.00 Bolesławice

+ Andrzej Wosik w 10 r. śmierci

Ks. Marek

 

1 Niedziela Adwentu

03. 12. 2023r.

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Urszula Młynarczyk gregorianka 11

ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

W intencji Członków Żywego Różańca

Ks. Janusz

Ks. Piotr

10.30

Dziękczynna z okazji urodzin Jana

Ks. Piotr

Ks. Janusz

12.00

+ Michał, Daniel i Władysław

Ks. Janusz

Ks. Leszek

17.30

Nabożeństwo Eucharystyczne

Ks. Piotr

 

18.00

+ Kazimierz Kardaś

Ks. Piotr

Ks. Leszek

9.00

Łosino

Dziękczynno-błag. z okazji 70 urodzin Barbary

Ks. Leszek

 

10.30

Sierakowo

+ Henryk Wrześniak w 34 r. śm., Danuta Wrześniak

Ks. Leszek

 

12.00  Bolesławice

Za Parafian

Ks. Marek

 

 

34 NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

26.11.2023

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

O Boże błog. i potrzebne łaski dla Kamila w 22 rocz. urodzin

Ks. Andrzej

Ks. Leszek

9.00

+ Urszula Młynarczyk gregorianka 4

Ks. Leszek

Ks. Piotr

10.30

+ Jan Popiel gregorianka 26

Ks. Piotr

Ks. Leszek

12.00

+ Zdzisław Murawski gregorianka 29

Ks. Leszek

Ks. Piotr

17.30

 

Ks. Piotr

 

18.00

O zdrowie dla męża i syna

Ks. Piotr

Ks. Marek

18.00

+ Teresa Walusiak w 2 r. śmierci

Ks. Andrzej

 

9.00

Łosino

+ Celina Imiłkowska

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Zofia Mioduszewska w 14 r. śm., Wiktoria, Adam Gumienni

Ks. Marek

 

12.00 Bolesławice

+ Krzysztof Wojciński w r. śmierci, Elżbieta Wojcińska w 12 r. śmierci

Ks. Marek

 

 

33 NIEDZIELA ZWYKŁA

19.11.2023

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Włodzimierz w 4 r. śm. i jego syn Adam w 28 r. śm. i zmarłych z rodziny z rodziny

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

O Boże błog. dla Kamila, opiekę Matki Bożej z okazji urodzin

Ks. Marek

Ks. Piotr

10.30

Intencja własna

Ks. Janusz

Ks. Leszek

10.30

+ Jan Popiel gregorianka 19

Ks. Marek

 

12.00

+ Z rodziny Młynarczyków, Krajewskich, Leciejewskich, Kołaczków, Wyrębskich i dusze w czyścu cierpiące

Ks. Piotr

Ks. Marek

17.30

Wypominki

Ks. Leszek

Ks. Piotr

18.00

+ Zdzisław Murawski gregorianka 22

Ks. Leszek

 

9.00

Łosino

+ Stanisław Sawicki, rodzice i rodzeństwo.

Ks. Janusz

 

10.30 Sierakowo

+ Kazimierz Tutak i zm. z rodziny

Ks. Piotr

 

12.00 Bolesławice

Za Parafian

Ks. Leszek

 

32 NIEDZIELA ZWYKŁA

12.11.2023

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Dusze w czyścu cierpiące

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

Za Parafian

Ks. Leszek

Ks. Piotr

10.30

+ Janina, Stefan, Tadeusz, Halina Bobryk, Jan, Jadwiga Malek

Ks. Piotr

Ks. Leszek

12.00

+ Jan Popiel gregorianka 12

Ks. Piotr

Ks. Leszek

17.30

Wypominki

Ks. Piotr

 

18.00

+ Zdzisław Murawski gregorianka 15

Ks. Janusz

Ks. Piotr

9.00

Łosino

+ Alina Dąbrowska - od Matek z Kółka Różańcowego

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Regina Dróżdż, zm. z rodz. Dróżdż i Horbacz

Ks. Marek

 

12.00 Bolesławice

 

Ks. Marek

 

31 NIEDZIELA ZWYKŁA

05.11.2023

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

O nawrócenie zatwardziałych grzeszników

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

W int. Członków Żywego Różańca

Ks. Janusz

Ks. Piotr

10.30

+ Michał Gwiżdż w 3 r, śmierci

Ks. Janusz

Ks. Marek

12.00

+ Jan Popiel gregorianka 5

Ks. Piotr

Ks. Janusz

17.30

Wypominki

Ks. Piotr

 

18.00

+ Zdzisław Murawski gregorianka 8

Ks. Piotr

Ks. Leszek

9.00

Łosino

+ Ewa, Edward, Marianna, Józef Misiak, Łucja, Jan Ściernniccy

Ks. Leszek

 

10.30 Sierakowo

+ Marcin i Zofia Kośka

Ks. Leszek

 

12.00 Bolesławice

Int. p. Szczuckich

Ks. Marek

 

30 NIEDZIELA ZWYKŁA

29.10.2023

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Edward Śmietanka gregorianka 29

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

+ Paweł Pater gregorianka 28

Ks. Janusz

Ks. Leszek

10.30

Za Parafian

Ks. Leszek

Ks. Janusz

12.00

+ Kazimierz Szczur w 18 rocznicę śmierci

Ks. Janusz

Ks. Leszek

18.00

+ Zdzisław Murawski gregorianka 1

Ks. Leszek

Ks. Janusz

9.00

Łosino

+ Józef, Andrzej, Ewa Wyrzykowscy, Władysław, Regina Kałużyńscy

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Rodzice: Witalis, Wiktoria Zajękowscy, Zofia, Józef Otoka

Ks. Marek

 

12.00 Bolesławice

 

Ks. Marek

 

 

 

 

29 NIEDZIELA ZWYKŁA

22.10.2023

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Edward Śmietanka gregorianka 22

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

+ Bernard, Agnieszka, Jan, Jadwiga Bruscy, Cecylia Osowska i z rodz. Miśkiewicz i Brożyna

Ks. Leszek

Ks. Piotr

10.30

+ Ewa, Henryk Kolassa, Maria, Olimpia, Hipolit Łukaszewicz o dar życia wiecznego

Ks. Wojciech

Ks. Marek

12.00

+ Paweł Pater gregorianka 21

Ks. Piotr

Ks. Leszek

18.00

+ Ryszard Moszko w 25 r. śm. i zm. z rodz. Dolnych i Moszko

Ks. Leszek

Ks. Marek

9.00

Łosino

+ Alina Dąbrowska /int. od rodziny/

Ks. Janusz

 

10.30 Sierakowo

+ Helena, Stanisław, Henryk Gregorek, Irena Szkudlarek

Ks. Janusz

 

12.00 Bolesławice

Za Parafian

Ks. Inspektor, ks. Marek

 

 

28 NIEDZIELA ZWYKŁA

15.10.2023

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Edward Śmietanka gregorianka 15

Ks. Marek

Ks. Piotr

9.00

+ Anna 7 r. śm., Franciszek, Barbara, Jerzy, Józef, Zbigniew, zm. z rodziny Kędzior, Henryk Jagiełło

Ks. Marek

Ks. Piotr

10.30

Za Parafian

Ks. Piotr

Ks. Andrzej

12.00

+ Jan Bujnowski, Wanda, Andrzej Szarak, Jadwiga, Wiesława /F/,  Stefan, Zygmunt, zm. z rodziny Bojarów

Ks. Leszek

 

18.00

+ Paweł Pater gregorianka 14

Ks. Andrzej

Ks. Piotr

9.00

Łosino

O Boże błog., potrzebne łaski dla Członków Kółka Różańcowego w Łosinie

Ks. Leszek

 

10.30 Sierakowo

+ Adolfina, Edward, Jan Otok

Ks. Leszek

 

12.00 Bolesławice

 

Ks. Piotr

 

27 NIEDZIELA ZWYKŁA

08.10.2023

 

Godz.

Intencja

7.00

+ Edward Śmietanka gregorianka 8

9.00

+ Z rodziny Stępień, Mościbrodzkich, Zofia Dybel

10.30

+ Paweł Pater gregorianka 7

12.00

+ Stefania Dzierżyk, z rodziny Jończyk, Socha, Paduch, Dzierżyk i Skrzypczak

18.00

+ Halina, Franciszek Golis i zm. rodzice

9.00

Łosino

+ Marek Stelmaszuk w 12 r. śmierci

10.30

Sierakowo

+ Jadwiga, Eugeniusz, Stanisław Buryło, Ryszard Kaja

12.00

Bolesławice

+ Eugeniusz Szydło i zm. z rodz. Szydło i Marchut

 

 

 

26 NIEDZIELA ZWYKŁA

01.10.2023

 

 

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Edward Śmietanka gregorianka 1

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

W int. Członków Żywego Różańca

Ks. Janusz

Ks. Piotr

10.30

Za Parafian

Ks. Piotr

Ks. Leszek

12.00

O Boże błog. dla Członków Stow. Salezjanów Współpracowników.

Ks. Wikariusz

Ks. Piotr

12.00

O Boże błog. dla ks. Eugeniusza Łodygi z okazji 50 lecia kapłaństwa

Ks. Eugeniusz

 

12.00

Dziękczynno-błag. z okazji urodzin Michała, oraz 15 r. ślubu, z prośbą o Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Maryi Wspomożycielki dla całej rodziny

Ks. Marek

 

12.00

 

Ks. Krzysztof

 

12.00

+ Jan i Helena Klinger

Ks. Wojciech

 

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

Ks. Leszek

 

18.00

+ Za Rodziców: Katarzyna i Henryk Sorbian, Helena i Antoni Kromp i zm. siostry i braci

Ks. Leszek

Ks. Piotr

9.00

Łosino

Dziękczynna w 18 r. urodzin Maksymiliana Pyzio, z prośbą o Boże błog.

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Henryk Popławski w 24 r. śmierci

Ks. Janusz

 

12.00 Bolesławice

+ Urszula Wosik w 6 rocznicę śmierci

Ks. Leszek

 

 

 

25 NIEDZIELA ZWYKŁA 24.09.2023

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

Za Parafian

Ks. Andrzej

Ks. Piotr

9.00

Dziękczynno-błag., o Boże błog., opiekę Matki Bożej w 48 r. sakramentu małżeństwa Grażyny i Jana

Ks. Piotr

Ks. Janusz

10.30

W podziękowaniu za otrzymane łaski w 40 r. ślubu Elżbiety i Feliksa, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia małżeńskiego

Ks. Janusz

Ks. Piotr

12.00

+ Irena Popiel gregorianka 24

Ks. Piotr

Ks. Leszek

18.00

O dary Ducha Świętego dla kapłanów i biskupów Polskich, oraz o ochronę granic

Ks. Marek

Ks. Janusz

9.00

Łosino

Dziękczynno-błag. i opiekę Matki Najświętszej w 70 r. urodzin Kazimierza

Ks. Leszek

 

10.30 Sierakowo

+ Rodzice: Zofia, Józef Otoka i Witalis, Wiktoria Zajękowscy

Ks. Leszek

 

12.00 Bolesławice

 

Ks. Marek

 

24 NIEDZIELA ZWYKŁA 10.09.2023

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź taca

7.00

+ Irena Popiel gregorianka 17

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

Za Parafian

Ks. Leszek

Ks. Andrzej

10.30

Dziękczynno-błag. w 5 r. ślubu Kamili i Konrada z prośbą o dalsze potrzebne łaski

Ks. Marek

Ks. Leszek

12.00

+ Aleksander Bomba w 15 r. śm., Helena Bomba w 12 r. śm., Ryszard Minałto w 37 r. śm., Ireneusz, Józefa /F/, Tadeusz Nowakiewicz i Roman Błażejewski

Ks. Leszek

Ks. Piotr

18.00

+ Helena Żyła w 4 r. śm.

Ks. Leszek

Ks. Piotr

9.00

Łosino

 Dziękczynna, z prośbą o Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Beaty i Rafała z okazji 22 r. ślubu

Ks. Piotr

 

10.30 Sierakowo

+ Janina Zmysło i zm. z rodziny

Ks. Piotr

 

12.00 Bolesławice

W int. dobrodziejów i budowy kaplicy

Ks. Marek

 

23 NIEDZIELA ZWYKŁA

10.09.2023

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Jan Walukiewicz gregorianka 28

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

+ Franciszka /F/, Józef i zm. z rodzin Bałajewicz i Szajner

Ks. Janusz

Ks. Piotr

10.30

W int. księży z parafii, o prowadzenie przez Matkę Bożą i nowe charyzmatyczne powołania kapłańskie i misyjne

Ks. Janusz

Ks. Marek

12.00

Za Parafian

Ks. Jose

Ks. Piotr

18.00

+ Irena Popiel gregorianka 10

Ks. Piotr

Ks. Leszek

9.00

Łosino

Dziękczynno-błag., z prośbą o Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski, oraz opiekę M. Bożej dla Beaty i Rafała z okazji 22 r. ślubu

Ks. Leszek

 

10.30 Sierakowo

+ Katarzyna, Konrad, Józef, Henryk i zm. z rodziny Pawlickich, Finor i Wojtkowiak

Ks. Leszek

 

12.00 Bolesławice

Int. p. Krzysztofa

Ks. Marek

 

 

22 NIEDZIELA ZWYKŁA

03.09.2023

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Jan Walukiewicz gregorianka 21

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

W int. Członków Żywego Różańca

Ks. Janusz

Ks. Piotr

10.30

Dziękczynna w 1 rocz. ślubu, Szymona i Kasi, z prośbą o Boże błog. i opiekę NMP

Ks. Leszek

Ks. Janusz

12.00

+ Aleksander Karsakov gregorianka 29

Ks. Piotr

Ks. Leszek

18.00

+ Irena Popiel gregorianka 3

Ks. Janusz

Ks. Leszek

9.00

Łosino

+ Józef Wyrzykowski w 1 r. śm.

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Jadwiga, Eugenius, Stanisław, Aleksandra /F/ Buryło, Ryszard Kaja

Ks. Marek

 

12.00 Bolesławice

Za Parafian

Ks. Marek

 

 

21 NIEDZIELA ZWYKŁA

27.08.2023

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Jan Walukiewicz gregorianka 14

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

+ Aleksander Karsakov gregorianka 22

Ks. Marek

Ks. Janusz

10.30

+ Jan, Irena Popiel

Ks. Janusz

Ks. Leszek

12.00

+ Daniel, Michał i zmarli z rodziny

Ks. Leszek

Ks. Janusz

18.00

+ Jan Kantowski w 21 r. śm. zmarli z rodziny

Ks. Leszek

Ks. Piotr

9.00

Łosino

+ Jan Pytlak w rocz. śmierci.

Ks. Piotr

 

10.30 Sierakowo

+ Wiesław, Maria i Józef Brzozowscy

Ks. Piotr

 

12.00

Bolesławice

 

Ks. Marek

 

20 NIEDZIELA ZWYKŁA

20.08.2023

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Jan Walukiewicz gregorianka 7

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

Za Parafian

Ks. Krzysztof

Ks. Marek

10.30

+ Władysław w 11 rocz. śmierci

Ks. Krzysztof

Ks. Piotr

12.00

+ Aleksander Karsakov gregorianka 15

Ks. Piotr

Ks. Leszek

18.00

+ Kazimiera /F/, Kazimierz

Ks. Piotr

Ks. Leszek

9.00

Łosino

W int. Żywego Różańca, o zdrowie i opiekę Matki Bożej

Ks. Leszek

 

10.30 Sierakowo

+ Janina Szkodzińska

Ks. Leszek

 

12.00 Bolesławice

Int. p. E. Urban

Ks. Marek

 

15 SIERPNIA 2023

- WNIEBOZIĘCIE NMP

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Jan Walukiewicz gregorianka 2

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

+ Aleksander Karsakov gregorianka 10

Ks. Mateusz

Ks. Marek

10.30

Dziękczynna, z prośbą o Boże błog., dary Ducha Świętego dla Kamila

Ks. Krzysztof

Ks. Leszek

10.30

+ Janina 30 r. śm. i zm. z rodziny Koprek

Ks.Przemysław

 

12.00

+ Zygmunt Tatys, int. od Kazimiery

Ks. Leszek

Ks. Piotr

18.00

+ Dusze w czyścu cierpiące

Ks. Leszek

Ks. Piotr

9.00

Łosino

+ Rodzice: Czesław, Stanisława /F/

Ks. Piotr

 

10.30 Sierakowo

+ Z rodziny Furtaków, Jędruszków, Marta Zmarzło

Ks. Piotr

Ks. Marek

12.00 Bolesławice

O Boże błog. w czasie budowy nowej kaplicy i o dobrą pogodę w czasie budowy oraz potrzebne łaski dla rolników.

Ks. Marek

 

 

 

19 NIEDZIELA ZWYKŁA

13.08.2023

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Janina, Stefan, Tadeusz, Halina Bobryk, Jadwiga Malek

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

+ Dziękczynno-błag., o Boże błog., dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla Radosława w 42 r. urodzin

Ks. Krzysztof

Ks. Leszek

10.30

Za Parafian

Ks. Krzysztof

Ks. Leszek

12.00

+ Anna i Emil Peterman

Ks. Leszek

Ks. Krzysztof

18.00

+ Aleksander Karsakov gregorianka 8

Ks. Leszek

Ks. Marek

18.45

Nabożeństwo Fatimskie

Ks. Marek

 

9.00

Łosino

+ Henryk Zajękowski, Marek Maciejewski

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Bogdan Chałon, zm. z rodziny Chałon i Plichta

Ks. Marek

 

 

 

 

18 Tydzień Zwykły

07.08. – 12. 08. 2023r.

Dzień

Godzina

Intencja

Celebrans

Spowiedź

Pn.

07.08.

7.00

O Boże błog., dary Ducha Świętego oraz wypełnienie Bożej woli w posłudze kapłańskiej dla ks. Wojciecha

Ks. Marek

 

 

Za Parafian z 06.08.

Ks. Andrzej

 

18.00

+ Aleksander Karsakov gregorianka 2

Ks. Leszek

Ks. Marek

18.00

+ Jadwiga Krupa w 1 r. śmierci /od Eli z rodziną i córki z synem/

Ks. Marek M.

 

Wt.

08.08.

7.00

O Boże błog., dary Ducha Świętego oraz wypełnienie woli Bożej w posłudze kapłańskiej dla ks. Wojciecha

Ks. Marek M.

 

10.30

+ Pogrzeb

Ks. Marek

Ks. Leszek

18.00

+ Aleksander Karsakov gregorianka 3

Ks. Leszek

Ks. Marek

18.00

+ Ryszard i Eugeniusz

Ks. Andrzej

 

Śr.

09.08.

7.00

O Boże błog., dary Ducha Świętego oraz wypełnienie woli Bożej w posłudze kapłańskiej dla ks. Wojciecha

Ks. Marek

 

11.00

W Ośrodku

Ks. Leszek

 

18.00

Dziękczynno-błag. w 90 r. urodzin Marii Janickiej, z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej

Ks. Marek M.

Ks. Leszek

18.00

+ Aleksander Karsakov gregorianka 4

Ks. Andrzej

 

Czw. 10.08.

7.00

O Boże błog., dary Ducha Świętego oraz wypełnienie Bożej woli w posłudze kapłańskiej dla ks. Wojciech

Ks. Marek

 

7.00

+ Zofia < Antoni, Jan, Józef, Aleksander Grymuza

Ks. Marek M.

 

17.30

Nabożeństwo Eucharystyczne

Ks. Leszek

 

18.00

+ Aleksander Karsakov gregorianka 5

Ks. Leszek

Ks. Marek

 

 

Ks. Andrzej

 

Pt.

11.08.

7.00

Dziękczynno-błag. w rocz. ślubu Danuty i Aleksandra, z prośbą o dalsze potrzebne łaski

Ks. Marek

 

7.00

+ Michalina Mróz

Ks. Marek M

 

18.00

+ Aleksander Karsakov gregorianka 6

Ks. Leszek

Ks. Marek

 

 

Ks. Andrzej

 

Sob.

12.08.

7.00

O Boże błog., dary Ducha Świętego oraz wypełnienie Bożej woli w posłudze kapłańskiej dla ks. Wojciecha

Ks. Marek

 

18.00

+ Helena, z obu stron rodziców, rodzeństwo, wszystkich pozostałych krewnych, Celina w 44 r. śmierci

Ks. Leszek

Ks. Marek

18.00

+ Aleksander Karsakov gregorianka 7

Ks. Andrzej

 

PRZEMIENIENIE PAŃSKIE

06.08.2023

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Aleksander Karsakov gregorianka 1

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

W int. Członków Żywego Różańca

Ks. Janusz

Ks. Marek M.

10.30

+ Benedykt Leszczewski w 13 r. śm.

Ks. Marek M.

Ks. Leszek

12.00

Dziękczynno-błag. z okazji 11 urodzin Mileny, z prośbą o Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Maryi Wspomożycielki

Ks. Leszek

Ks. Janusz

17.30

Nabożeństwo Eucharystyczne

Ks. Marek

 

18.00

+ Irena w 28 r. śmierci

Ks. Leszek

Ks. Marek

9.00

Łosino

+ Aleksandra /F/ Beniuk w 48 r. śmierci

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Maria, Adam, Ewa, Elżbieta, zm. z rodziny Cyran, Dołżyckich i Dobriańskich

Ks. Marek

 

17 NIEDZIELA ZWYKŁA

30.07.2023

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Antoni Zieliński, o radość wieczną w 18 r. śmierci, oraz za zmarłych z rodziny

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

Za Parafian

Ks. Krzysztof

Ks. Marek

10.30

+ Magdalena, Otton

Ks. Krzysztof

Ks. Marek

12.00

Dziękczynno-błag., o Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Wspomożycielki dla Kazimiery /F/ w 87 r. urodzin

Ks. Marek

Ks. Krzysztof

18.00

+ O radość nieba w Bożej obecności dla Michaliny Gaj w 34 r. śmierci.

Ks. Marek

Ks. Janusz

9.00

Łosino

+ Grażyna Paliwoda w 3 r. śmierci

Ks. Janusz

 

10.30 Sierakowo

+ Z rodz. Zakrzyńskich i Kłak

Ks. Janusz

 

16 NIEDZIELA ZWYKŁA 23.07.2023

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Józefa /F/ Karolczak gregorianka greg. 25

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

+ Marian, Anna, Roman Czyżyk

Ks. Krzysztof

Ks. Janusz

10.30

+ Dusze w czyścu cierpiące

Ks. Krzysztof

Ks. Janusz

12.00

+ Stefan Warcholak i zm. z rodzin Warcholak i Sydorczak

Ks. Janusz

Ks. Krzysztof

18.00

Za Parafian

Ks. Janusz

Ks. Marek

9.00

Łosino

W podziękowaniu za 30 lat wspólnego życia Danuty i Andrzeja, z prośbą o następne łaski

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Rodzice, Wiktoria, Witalis Zajękowscy, Zofia, Józef Otoka

Ks. Marek

 

 

15 NIEDZIELA ZWYKŁA 16.07.2023

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Jan w 42 r. śm. i zmarłych rodziców: Anna i Kazimierz, oraz brat Antoni

Ks. Krzysztof

Ks. Piotr

9.00

+ Józef Oporski w 3 rocz. śmierci

Ks. Piotr

Ks. Krzysztof

10.30

+ Józefa /F/ Karolczak gregorianka 18

Ks. Krzysztof

Ks. Piotr

12.00

Dziękczynno-błag. w int. Magdaleny, Marii i Janusza

Ks. Piotr

Ks. Krzysztof

18.00

+ Zbigniew w 3 rocz. śmierci

Ks. Janusz

Ks. Piotr

9.00

Łosino

Za Parafian

Ks. Janusz

 

10.30 Sierakowo

+ Maria, Stefan, Helena, Julian Cyran, zm. z rodzin: Dołżyckich i Dobriańskich

Ks. Janusz

 

13 NIEDZIELA ZWYKŁA 02.07.2023

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Józefa /F/ Karolczak gregorianka 4

Ks. Waldemar

Ks. Janusz

9.00

Za Członków Żywego Różańca

Ks. Janusz

Ks. Waldemar

10.30

Dziękczynno-błag., o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Grażyny w 70 r. urodzin

Ks. Waldemar

Ks. Janusz

12.00

+ Jan i Irena Popiel oraz Stefan Pankiewicz

Ks. Janusz

Ks. Wojciech

17.30

Nabożeństwo Eucharystyczne

Ks. Wojciech

 

18.00

Za Parafian

Ks. Wojciech

Ks. Janusz

9.00

Łosino

+ Władysława /F/, Tadeusz Rakowscy w 5 i 15 rocz. śmierci

Ks. Wojciech

 

10.30 Sierakowo

+ Irena, Marian Wulczyńscy, Władysława /F/, Tadeusz Kałwak

Ks. Wojciech

 

 

12 NIEDZIELA ZWYKŁA 25.06.2023

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Helena Brzozowska gregorianka 27

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

+ Tadeusz Kaczmarczyk w 1 rocz. śmierci

Ks. Wojciech

Ks. Marek

10.30

+ Katarzyna Labuda gregorianka 29

Ks. Marek

Ks. Wojciech

12.00

+ Maria i Władysław Ciesielscy, rodzice z obojga stron

Ks. Wojciech, ks. Marek

 

17.30

Nabożeństwo Czerwcowe

Ks. Marek

 

18.00

Dziękczynno-błag. dla Hani w rocznicę chrztu - o Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej

Ks. Marek

Ks. Janusz

9.00

Łosino

+ Edward Misiak w 19 r. śmierci

Ks. Janusz

 

10.30 Sierakowo

+ Maria, Stanisław, Maria Plebanek, Jadwiga i Bronisław Anioł

Ks. Janusz

 

12.00

Bolesławice

Za Parafian

Ks. Janusz

 

10 NIEDZIELA ZWYKŁA 11.06.2023

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Zdzisław Sąsara w 12 r. śm. i wszystkich zmarłych z rodziny: Sąsara, Urbaś i Kosteckich

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

Dziękczynna w 25 r. ślubu Ireny i Teodora, z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski

Ks. Marek

Ks. Wojciech

10.30

+ Katarzyna Labuda gregorianka 15

Ks. Wiesław

Ks. Andrzej

12.00

+ Helena Brzozowska gregorianka 13

Ks. Wojciech

Ks. Marek

18.00

Dziękczynno-błag. z okazji 40 lat pożycia małżeńskiego Haliny i Henryka, z prośbą o Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Maryi Wspomożycielki i szczęśliwą operację dla Haliny

Ks. Marek

Ks. Wojciech

9.00

Łosino

+ Mariusz Żurawski w 11 r. śmierci

Ks. Wojciech

 

10.30 Sierakowo

 

Ks. Wojciech

 

10.30

Bolesławice

O zdrowie i Boże błog. dla wnuczek: Lucynki ochrzczonej wczoraj, Basi i Uli

Ks. Marek

 

NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY 04.06.2023

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Katarzyna Labuda gregorianka 8

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

W intencji Członków Żywego Różańca

Ks. Janusz

Ks. Marek M.

10.30

+ Helena Brzozowska gregorianka 6

Ks. Marek M.

Ks. Janusz

12.00

Dziękcz.-błag., o Boże błog., dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla Barbary i Bogusława w 45 r. ślubu, oraz z prośbą o wzrost wiary, nadziei i miłości dla całej rodziny

Ks. Marek M.

Ks. Wojciech

17.30

Nabożeństwo Czerwcowe

Ks. Janusz

 

18.00

+ Justyna Żurawska w 5 r. śm. int. od rodziny

Ks. Janusz

Ks. Wojciech

9.00

Łosino

+ Zofia Janonis w 9 r. śm., Julian Janonis w 34 r. śm., Wojciech Janonis w 47 r. śm.

Ks. Wojciech

 

10.30 Sierakowo

+ Emilia w 5 r. śm., Tadeusz Wąsowicz

Ks. Wojciech

 

9.00

Bolesławice

W int. budowy kaplicy i za Dobrodziejów

Ks. Marek

 

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

28.05.2023

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Katarzyna Labuda gregorianka 1

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

+ Jadwiga Klusek w 25 r. śm., Adam Klusek

Ks. Andrzej

Ks. Wojciech

10.30

Za Parafian

Ks. Wojciech

 

12.00

+ Helena Klinger

Ks. Marek

Ks. Wojciech

13.30

W int. dzieci Rocznicowych

Ks. Wojciech

 

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Wojciech

 

18.00

+ Dziękczynno-błag. w intencji córki Joanny w 50-lecie urodzin i jej rodziny, z prośbą o Boże błog., opiekę Maryi Wspomożycielki i potrzebne dary Ducha Świętego

Ks. Wojciech

Ks. Marek

9.00

Łosino

+ Ewa Wyrzykowska, Andrzej, Józef

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Danuta i Henryk Wrześniak

Ks. Marek

 

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

21.05.2023

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

Za Parafian

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

+ Andrzej Zubiel w 1 rocz. śmierci

Ks. Henryk

Ks. Wojciech

10.30

+ Robert Perszewski w rocz. śmierci

Ks. Wojciech

Ks. Janusz

12.00

+ Paweł Pater w 10 rocz. śmierci

Ks. Wojciech

Ks. Marek

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Janusz

 

18.00

+ Ryszard Konchle w 1 r. śm. i zmarłych z rodziny; Eugenia, Antoni i Adam

Ks. Janusz

Ks. Wojciech

9.00

Łosino

+ Ewa Wyrzykowska, Andrzej, Józef

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Rodzice: Zofia, Józef Otoka,

Witalis, Wiktoria Zajękowscy

Ks. Marek

 

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

21.05.2023

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

Za Parafian

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

+ Andrzej Zubiel w 1 rocz. śmierci

Ks. Henryk

Ks. Wojciech

10.30

+ Robert Perszewski w rocz. śmierci

Ks. Wojciech

Ks. Janusz

12.00

+ Paweł Pater w 10 rocz. śmierci

Ks. Wojciech

Ks. Marek

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Janusz

 

18.00

+ Ryszard Konchle w 1 r. śm. i zmarłych z rodziny; Eugenia, Antoni i Adam

Ks. Janusz

Ks. Wojciech

9.00

Łosino

+ Ewa Wyrzykowska, Andrzej, Józef

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Rodzice: Zofia, Józef Otoka,

Witalis, Wiktoria Zajękowscy

Ks. Marek

 

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

21.05.2023

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

Za Parafian

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

+ Andrzej Zubiel w 1 rocz. śmierci

Ks. Henryk

Ks. Wojciech

10.30

+ Robert Perszewski w rocz. śmierci

Ks. Wojciech

Ks. Janusz

12.00