Msze Święte

KOBYLNICA

Msze św. w niedzielę

7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00

Msze św. w dzień powszedni
9:00 i 18:00

Podczas Mszy św. jest

możliwość przystąpienia do spowiedzi


ŁOSINO

Msza św. w niedzielę

9:00


SIERAKOWO

Msza św. w niedzielę

10:30

Msza św. w czwartek

16:00


BOLESŁAWICE

 

 

Kontakt

Kancelaria parafialna czynna w:

Podana godzina jest orientacyjna - kancelaria jest czynna po Liturgii wieczornej 

Poniedziałek w godzinach 18:30-19:00

Środę w godzinach 18:30-19:00

Piątek w godzinach 18:30-19:00

W czasie kolędy pn, śr, pt 9:30-10:30

 

Dane kontaktowe:

 ul. Główna 65

76-251 Kobylnica

 

Nr telefonu: 59 842 90 29


Nr konta parafialnego:
BS Sławno Filia w Kobylnicy
nr 16 9317 0002 0090 1554 2000 0010

Polecamy

17 TYDZIEŃ zwykły 26.07.-31.07.2021

 

Dzień

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź

PN.

26.07

9.00

+ Wojciech Wilk /od uczestników pogrzebu/

Ks. Andrzej

Ks. Wojciech

 

+ Klemens Konkol gregorianka 29

Ks. Marek

 

 

+ Helena Mielewczyk gregorianka 14

Ks. Wojciech

 

 

Za Parafian

Marek

 

18.00

O uwolnienie od zniewolenia dla Bartka

Ks. Wojciech

Ks. Marek

Wt. 27.07.

9.00

+ Klemens Konkol gregorianka 30

Ks. Marek

 

9.00

O uwolnienie od zniewolenia dla Bartka

Ks. Andrzej

 

18.00

+ Helena Mielewczyk gregorianka 15

Ks. Marek

 

Śr.

28.07.

9.00

+ Maria Kusiak

Ks. Andrzej

Ks. Marek

18.00

+ Helena Mielewczyk gregorianka 16

Ks. Marek

Ks. Andrzej

Czw.

29.07.

9.00

+ Maria Ciesielska /od uczestników pogrzebu

ks. Andrzej

Ks. Marek

17.30

Nabożeństwo Eucharystyczne

Ks. Marek

 

18.00

+ Helena Mielewczyk gregorianka 17

Ks. Marek

Ks. Andrzej

Pt

30.07

9.00

+ Helena Mielewczyk gregorianka 18

Ks. Andrzej

Ks. Marek

18.00

+ Karolina w 1 rocznicę śmierci

Ks. Marek

Ks. Andrzej

Sb

31.07

9.00

+ Helena Mielewczyk gregorianka 19

Ks. Andrzej

Ks. Marek

18.00

+ Dusze w czyścu cierpiące

Ks. Marek

Ks. Andrzej

17 NIEDZIELA ZWYKŁA 25.07.2021

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/

taca

7.00

+ Antoni Zieliński w 16 rocznicę śmierci

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

+ Bernardyna /F/, Mieczysław, Eugenia, Augustyn i ich rodziców

Ks. Andrzej

Ks. Wojciech

10.30

+ Adam w 26 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

Ks. Wojciech

Ks. Andrzej, taca Ministrant

12.00

Dziękczynno-błagalna w 85 rocznicę urodzin, z prośbą o dalszą opiekę dla Kazimiery Ściana

Ks. Wojciech

Ks. Marek

18.00

O uwolnienie ze zniewolenia dla Bartka

Ks. Wojciech

Ks. Marek

 

+ Helena Mielewczyk gregorianka 13

Ks. Wojciech

 
 

+ Klemens Konkol gregorianka 28

Ks. Marek

 

9.00

Łosino

+ Jolanta i Bartłomiej Kaczmarek i Zygmunt Szabłowiński

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Zygmunt, Henryk, Helena Tkaczyk

Ks. Marek

 

16 TYDZIEŃ zwykły 19.07.-24.07.2021

 

Dzień

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź

PN.

19.07

9.00

+ Helena Mielewczyk gregorianka 7

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

O Uwolnienie ze zniewolenia dla Bartka

Ks. Bogusław

 

18.00

+ Klemens Konkol gregorianka 22

Ks. Marek

Ks. Andrzej

Wt. 20.07.

9.00

+ Klemens Konkol gregorianka 23

Ks. Bogusław

Ks. Marek

18.00

O Uwolnienie ze zniewolenia dla Bartka

Ks. Marek

 

18.00

+ Zofia Nowakowska w 1 rocznicę śmierci

Ks. Andrzej

 

Śr.

21.07.

9.00

+ Klemens Konkol gregorianka 24

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

O Uwolnienie ze zniewolenia dla Bartka

Ks. Bogusław

 

18.00

+ Helena Mielewczyk gregorianka 9

Ks. Andrzej

 

 

+ Pogrzeb w Pile

Ks. Marek

 

Czw.

22.07.

9.00

+ Klemens Konkol gregorianka 25

ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

O Uwolnienie ze zniewolenia dla Bartka

Ks. Bogusław

 

17.30

Nabożeństwo Eucharystyczne

Ks. Marek

 

18.00

+ Eugeniusz Sajek

Ks. Marek

Ks. Andrzej

Pt.

23.07.

 

+ Klemens Konkol gregorianka 26

Ks. Marek

 

9.00

O Uwolnienie ze zniewolenia dla Bartka

Ks. Marek

Ks. Andrzej

18.00

+ Helena Mielewczyk gregorianka 11

Ks. Andrzej

Ks. Marek

Sb

24.07

9.00

+ Jan Browarek w 17 rocz. śm. i zmarłych rodziców

Ks. Marek

Ks. Wojciech

9.00

O Uwolnienie ze zniewolenia dla Bartka

Ks. Andrzej

 

18.00

+ Krystyna Jarząbek

Ks. Wojciech

Ks. Andrzej

 

+ Helena Mielewczyk gregorianka 12

Ks. Wojciech

 

 

+ Klemens Konkol gregorianka 27

Ks. Marek

 

16 NIEDZIELA ZWYKŁA 18.07.2021

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/

taca

7.00

+ Zbigniew Nić w 20 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny Krupów i Niciów

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

+ Józef Oporski w 1 rocznicę śmierci

Ks. Bogusław

Ks. Inspektor

10.30

+ Elżbieta Siedako w 3 rocz. śmierci, Waldemar Siedako w 11 rocz. śmierci

Ks. Inspektor

Ks. Andrzej, taca Ministrant

12.00

Za Parafian

Ks. Inspektor

Ks. Marek

18.00

+ Michał, Jan i Henryk Soja

Ks. Marek

Ks. Andrzej

9.00

Łosino

+ Jan, Maria, Michał Pytlak

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

O Boże błog., opiekę Matki Bożej dla wszystkich członkiń Różańca Świętego i ich rodzin

Ks. Marek

 

15 TYDZIEŃ zwykły 12.07.-16.07.2021

 

Dzień

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź

PN.

12.07

9.00

+ Klemens Konkol greg. 15

Ks. Inspektor

Ks. Marek

16.30

Sierakowo

Ks. Marek

 

18.00

+ Katarzyna Łukaszuk w 4 rocz. śmierci

Ks. Andrzej

Ks. Inspektor

Wt. 13.07.

9.00

+ Klemens Konkol greg. 16

Ks. Inspektor

Ks. Marek

16.30

Sierakowo

Ks. Marek

 

18.00

+ Helena Mielewczyk greg. 1

Ks. Andrzej

Ks. Inspektor

Śr.

14.07.

9.00

+ Klemens Konkol greg. 17

Ks. Inspektor

Ks. Marek

9.00

+ Helena Mielewczyk greg. 2

Ks. Bogusław

 

16.30

Sierakowo

Ks. Marek

 

18.00

+ Dorota Sajek

Ks. Andrzej

Ks. Inspektor

Czw.

15.07.

9.00

+ Helena Mielewczyk greg. 3

Ks. Inspektor

Ks. Andrzej

9.00

+ Klemens Konkol greg. 18

Ks. Marek

 

17.30

Nabożeństwo Eucharystyczne

Ks. Marek

 

18.00

+ Bolesław Wota w 20 rocz. śm. i za zmarłych z rodzin Galów, Wotów i Popielów

Ks. Andrzej

Ks. Inspektor

Pt.

16.07.

9.00

+ Klemens Konkol gregorianka 19

Ks.Inspektor

Ks. Andrzej

9.00

+ Helena Mielewczyk greg. 4

Ks. Marek

 

18.00

Dziękczynna w 10 rocz. ślubu, z prośbą o Boże błogosławieństwo

Ks. Andrzej

 

15 NIEDZIELA ZWYKŁA 11.07.2021

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/

taca

7.00

+ Jan Wienckiewicz w 40 rocz. śmierci, Anna, Kazimierz i Antoni

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

+ Paweł, Janina, Irena

Ks. Andrzej

Ks. Inspektor

10.30

Dziękczynno-błagalna z okazji 25-lecia kapłaństwa ks. Szymona Spalonego, z prośbą o dary Ducha Świętego i dalsze Boże błog. oraz opiekę Matki Bożej.

Ks. Inspektor

Ministrant

12.00

+ Stefan Warcholak i wszystkich zmarłych z rodziny Warcholak i Sidorczak

Ks. Inspektor

Ks. Marek

18.00

+ Zofia i Bolesław Bajdowie

Ks. Marek

Ks. Inspektor

9.00

Łosino

Za Parafian

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Wiesław, Darek Kaczkowscy

Ks. Marek

 

14 TYDZIEŃ zwykły 06.07.-08.07.2021

 

Dzień

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź

Wt.

06.07

9.00

O pokój na świecie

Ks. Marek

Ks. Andrzej

 

+ Klemens Konkol greg. 9

Ks. Andrzej

 

18.00

+ Daniel Stebner

Ks. Marek

Ks. Andrzej

Śr. 07.07.

9.00

+ Klemens Konkol greg. 10

Ks. Andrzej

Ks. Marek

18.00

+ Zbigniew Cygan w 1 rocznicę śmierci

Ks. Marek

Ks. Andrzej

Czw..

08.07.

9.00

+ Klemens Konkol greg. 11

Ks. Andrzej

Ks. Marek

18.00

W Intencji Członków Żywego Różańca

Ks. Marek

Ks. Andrzej

Pt.

09.07.

9.00

+ Eugeniusz Janta-Lipiński /od uczestników pogrzebu/

Ks. Marek

Ks. Andrzej

10.00

Spowiedź dzieci Pierwszokomunijnych w Sierakowie

Ks. Marek

 

16.00

Ślub

Ks. Marek

 

18.00

+ Klemens Konkol gregorianka 12

Ks. Andrzej

Ks. Marek

Sb.

10.07.

9.00

+ Klemens Konkol gregorianka 13

Ks. Marek

 

10.30

Sierakowo Pierwsza Komunia święta

Ks. Marek

 

18.00

+ Za duszę zmarłej Małgosi Bargieł w 3 rocznicę śmierci

Ks. Andrzej

 

14 NIEDZIELA ZWYKŁA 04.07.2021

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/

taca

7.00

+ Karol i zmarli z rodziny

ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

O Boże błogosławieństwo dla Członków Żywego Różańca

Ks. Wojciech

Taca p. Kościelny

9.00

+ Zofia, Jan, Anna

Ks. Andrzej

 

10.30

+ Jan Szewc /od uczestników pogrzebu/

Ks. Wojciech

Ministrant

12.00

+ Ks. Stanisława Warszewskiego, Agnieszkę i Bronisława i ciocię Urszulę

Ks. Wojciech

Ks. Marek

17.30

NabożeństwoEucharystyczne

Ks. Marek

Ks. Wojciech

18.00

+ Anna

Ks. Marek

9.00

Łosino

+ Edward Misiak w 17 rocznicę śmierci

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Jan Szepielewicz w 5 rocznicę śmierci

Ks. Marek

 

13 TYDZIEŃ ZWYKŁY 28.06.-03.07.2021

 

Dzień

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź

Pon

28.06.

9.00

+Dusze w czyścu cierpiące gregorianka 28

Ks. Marek

Ks. Robert

 

+ Klemens Konkol gregorianka 1

Ks. Andrzej

 

17.30

Nabożeństwo Czerwcowe

Ks. Robert

Ks. Wojciech

17.30

Krąg Rodzin

Ks. Marek

 

18.00

+ Mieczysław, Emilia, Krystyna Rostowscy

Ks. Robert

 

Wt 29.06

9.00

+ Dusze w czyścu cierpiące gregorianka 29

ks. Robert

Ks. Andrzej

14.00

+ Pogrzeb + Maria Ciesielska

Ks. Wojciech

Ks. Robert

 

+ Klemens Konkol gregorianka 2

Ks. Andrzej

 

17.30

Nabożeństwo Czerwcowe

ks. Marek

Ks. Wojciech

18.00

+ Alina, Aleksander

Ks. Marek

 

Śr. 30.06

9.00

+ Dusze w czyścu cierpiące gregorianka 30

Ks. Wojciech

 

 

+ Klemens Konkol gregorianka 3

Ks. Marek

 

17.30

Nabożeństwo Czerwcowe

Ks. Robert

Ks. Marek

18.00

+ Antoni, Marianna, Bernard Lasota

Ks. Robert

 

Czw. 01.07

9.00

O nawrócenie zatwardziałych grzeszników

Ks. Robert

Ks. Marek

 

+ Klemens Konkol gregorianka 4

Ks. Marek

 

17.30

Nabożeństwo Pierwszoczwartkowe

Ks. Wojciech

 

18.00

Dziękczynna w 18 rocz. urodzin Macieja, z prośbą o dar wiary, i w 50 rocz. urodzin Wojciecha

Ks. Wojciech

Ks. Andrzej

Pt

02.07

9.00

O nawrócenie zatwardziałych grzeszników

Ks. Marek

Ks. Andrzej

 

+ Klemens Konkol gregorianka 5

Ks. Andrzej

 

17.30

Nabożeństwo do NSPJ

Ks. Wojciech

Ks. Marek

18.00

+ Alina

Ks. Wojciech

 

Sb

03.07.

9.00

+ Dusze w czyścu cierpiące

Ks. Marek

Ks. Andrzej

10.00

Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Maryi

Ks. Wojciech

Ks. Marek

18.00

BOŻE CIAŁO 03.06.2021

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Dusze w czyścu cierpiące gregorianka 3

Ks. Andrzej

Ks. Robert

9.00

+ Danuta Wrześniak gregorianka 28

Ks. Wojciech

ks. Andrzej

10.00

Za Parafian

Ks. Marek

Ks. Wojciech

9.00

Łosino

+ Antonina i Stanisław Łuszczyńscy

Ks. Robert

 

10.30 Sierakowo

+ Ks. Krzysztof Oleszkiewicz

Ks. Robert

 

 

9 TYDZIEŃ ZWYKŁY 31.05.-05.06.2021

 

Dzień

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź

Pn

31.05

9.00

+ Za zmarłego męża Piotra

Ks. Marek

Ks. Wojciech

10.00

 Dantis

 

Ks. Wojciech

 

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Robert

 

18.00

+ Danuta Wrześniak gregorianka 25

Ks. Robert

Ks. Wojciech

18.00

+ Marianna Kucharska

ks. Marek

 

18.00

+ Bożena i Eugeniusz Bożych w 2  rocz. śm.

Ks. Andrzej

 

Wt 01.06

9.00

+ Dusze w czyścu cierpiące gregorianka 1

ks. Robert

Ks. Andrzej

9.00

+ z rodziny Rzyszkowskich: Jan, Adam, Krzysztof i +  rodziców z obojga stron

Ks. Marek

 

17.30

Nabożeństwo Czerwcowe

Ks. Wojciech

 

18.00

+ Danuta Wrześniak gregorianka 26

Ks. Wojciech

ks. Robert

Śr. 02.06

9.00

+ Dusze w czyścu cierpiące gregorianka 2

Ks. Marek

Ks. Wojciech

10.30

+ Pogrzeb

Ks. Robert

Ks. Marek

17.30

Nabożeństwo Czerwcowe

Ks. Wojciech

 

18.00

+ Danuta Wrześniak gregorianka 27

Ks. Wojciech

Ks. Robert

Czw. 03.06

7.00

+ Dusze w czyścu cierpiące gregorianka 3

Ks. Andrzej

Ks. Robert

9.00

Za Parafian

Ks. Wojciech

Ks. Andrzej

10.00

+ Danuta Wrześniak gregorianka 28

Ks. Marek

Ks. Wojciech

Pt

04.06

9.00

+ Dusze w czyścu cierpiące gregorianka 4

ks. Robert

Ks. Andrzej

18.00

O Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi Wspomożycielki, oraz Dary Ducha Świętego w dalszym życiu dla Kamili z okazji 40 urodzin

Ks. Marek

 

18.00

Dziękczynno-błagalna w 18 r. urodzin Dominika, w 10 r. urodzin Filipa i Mikołaja i z okazji przyjęcia I Komunii św. w 34 r. urodzin Doroty i w 90 urodziny Janiny, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej.

Ks. Wojciech

Ks. Robert

18.00

+ Danuta Wrześniak gregorianka 29

Ks. Andrzej

 

NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY 30.05.2021

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

Za Parafian

Ks. Andrzej

Ks. Wojciech

9.00

+ Jadwiga Klusek w 23 rocz. śmierci, Adam Klusek

Ks. Marek

 taca p. Kościelny

10.30

+ Jan Maciąg w 28 rocznicę śmierci

Ks. Marek

Taca - Ministrant

12.00

W intencji kapłanów, biskupów o odwagę w głoszeniu Słowa Bożego, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

Ks. Wojciech

Ks. Marek

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Marek

 

18.00

+ Mieczysław, Marian Dembowscy

Ks. Marek

Ks. Andrzej

9.00

Łosino

+ Zofia Janons w 7 rocznicę śmierci

Ks. Wojciech

 

10.30 Sierakowo

+ Emilia i Tadeusz Wąsowicz

ks. Wojciech

 

+ Danuta Wrześniak gregorianka 24

Ks. Andrzej

 

8 TYDZIEŃ zwykły 27.05.-29.05.2021

 

Dzień

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź

Czw.

27.05

9.00

Dziękczynna, z prośbą o Boże błog. dla Małgorzaty Kucharskiej

Ks. Marek

Ks. Wojciech

16.00

+ Danuta Wrześniak gregorianka 21 /Sierakowo/

Ks. Robert

 

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Wojciech

Ks. Robert

18.00

+ Kazimiera /F/ Lemkiewicz w 27 rocz. śmierci, + Tomasz, Władysław, Genowefa, Zbigniew, Ryszard

Ks. Wojciech

 

18.00

+ Ryszard Czarny w 5 rocz. śmierci, + z rodziny Czarnych, Kubiszewskich i Meger

ks. Andrzej

 

Pt. 28.05.

9.00

Za zmarłych rodziców: Edward i Maria

Ks. Robert

Ks. Andrzej

 

Dantis

Ks. Andrzej

 

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Marek

 

18.00

+ Danuta Wrześniak gregorianka 22

Ks. Marek

Ks. Robert

18.00

Dziękczynno-błagalna z okazji 20 rocz. ślubu Iwony i Andrzeja, z prośbą o Boże błog. i opiekę Maryi Wspomożycielki

Ks. Wojciech

 

Sob.

29.05.

9.00

+ Bogusława /F/ Bogdziewicz /int. od rodziny Marjana Wiązowskiego/

Ks. Robert

Ks. Wojciech

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Wojciech

Ks. Andrzej spowiedź tylko na nabożeństwie

18.00

Dziękczynna z prośbą o Boże błog. z okazji urodzin Danuty

Ks. Wojciech

Taca p. Kościelny

18.00

+ Danuta Wrześniak greg. 23

Ks. Andrzej

 

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO - 23.05.2021

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Elżbieta Mora w 8 rocz. śm. i za krewnych z rodziny i dusze w czyścu cierpiące

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

Za Parafian

Ks. Robert

Ks. Wojciech

10.30

Dziękczynno-błagalna w 97 rocznicę urodzin Heleny Klinger, z prośbą o Boże błog. dla Weroniki, Piotra, Franka, Jana, Małgosi i Oli

Ks. Robert

Ks. Wojciech

12.00

+ Przemysław Śmigiel w miesiąc po pogrzebie

Ks. Wojciech

Ks. Robert

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Wojciech

 

18.00

+ Bogusława /F/ Bogdziewicz /int. od uczestników pogrzebu/

Ks. Wojciech

Ks. Robert

9.00

Łosino

O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Koła Różańcowego i ich rodzin

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Danuta Wrześniak gregorianka 17

Ks. Marek

 

+ Kazimierz Tutak i rodzice: Marianna, Władysław, Franciszka i Walenty

Ks. Andrzej

 

12.00

Bolesławice

+ Krystyna Jarząbek

Ks. Marek

 

7 TYDZIEŃ WIELKANOCNY 20.05.-22.05.2021

 

Dzień

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź

Czw

20.05

9.00

Dusze w czyścu cierpiące

Ks. Marek

Ks. Andrzej

 

Dantis

Ks. Andrzej

 

16.00

+ Danuta Wrześniak greg. 14 Bolesławice

Ks. Robert

 

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Wojciech

Ks. Robert

18.00

+ Aleksandra /F/, Konstanty, Michał, Bolesław, Władysław, Bronisława /F/ Radomscy

Ks. Wojciech

 

Pt 21.05.

9.00

W intencji ks. Wojtka o łaski Boże i opiekę Matki Bożej

Ks. Robert

Ks. Andrzej

 

Dantis

Ks. Andrzej

 

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Wojciech

 

18.00

O łaskę wiary dla Wiesławy

Ks. Wojciech

Ks. Robert

18.00

+ Danuta Wrześniak greg. 15

Ks. Marek

 

Sb

22.05.

9.00

Dziękczynno-błagalna w int. Anny z okazji urodzin, z prośbą o Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Maryi Wspomożycielki

Ks. Marek

Ks. Wojciech

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Wojciech

 

18.00

+ Paweł Pater w 8 rocznicę śmierci

Ks. Wojciech

Ks. Marek

18.00

+ Danuta Wrześniak greg. 16

Ks. Andrzej

 

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 16.05.2021

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Zofia i Bogusław

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

Za Parafian

Ks. Marek

Ks. Andrzej

10.30

Błagalna o zdrowie dla syna

Ks. Wojciech Pettke

Ks. Marek

12.00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla ks. Roberta

Ks. Wojciech

Ks. Marek

14.30

Kurs przedmałżeński Słupsk

Ks. Marek

 

16.00

Spotkanie organizacyjne Bolesławice

Ks. Marek

 

17.30

Nabożeństwo  Majowe

Ks. Robert

Ks. Wojciech

18.00

+ Bogusława /F/ Bogdziewicz /int. od rodziny brata Wacława/

Ks. Robert

 

9.00

Łosino

+ Wojciech Janonis w 45 rocz. śmierci

Ks. Robert

 

10.30 Sierakowo

 

+ Danuta Wrześniak greg. 10

Ks. Robert

 

+ Helena, Czesław, Kazimierz

Ks. Wojciech

 

6 TYDZIEŃ WIELKANOCNY 10.05.-12.05.2021

 

Dzień

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź

Pn

10.05

9.00

+ Za dusze w czyścu cierpiące

Ks. Andrzej

Ks. Wojciech

13.00

+ Pogrzeb

Ks. Marek

Ks. Andrzej

16.30

Dantis

Ks. Wojciech

 

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Wojciech

 

18.00

W intencji Małgorzaty, o uwolnienie od alkoholizmu

Ks. Wojciech

Ks. Andrzej

18.00

+ Danuta Wrześniak greg. 4

Ks. Marek

 

Wt 11.05.

9.00

O nawrócenie zatwardziałych grzeszników

Ks. Andrzej

Ks. Marek

16.30

Dantis

ks. Wojciech

Ks. Marek

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Wojciech

 

18.00

O Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Wojciecha

Ks. Wojciech

Ks. Andrzej

18.00

+ Danuta Wrześniak greg. 5

Ks. Marek

 

Śr 12.05

9.00

+ Dusze w czyścu cierpiące

Ks. Andrzej

Ks. Marek

16.30

Dantis

Ks. Wojciech

 

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Marek

Ks. Andrzej

18.00

+ Danuta Wrześniak greg. 6

Ks. Wojciech

18.00

+ Czesław Wojtasiak /int. od uczestników pogrzebu/

Ks. Marek

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA 09.05.2021

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jasia

Ks. Robert

Ks. Marek

9.00

+ Ludmiła Sochaczewska  /od uczestników pogrzebu/

Ks. Robert

Ks. Wojciech

10.30

+ Wiktoria, Tadeusz, Kazimierz, zmarli z rodziny Radzieckich

Ks. Wojciech

Ks. Andrzej

12.00

+ Rodzice: Monika i Antoni, dziadkowie z obojga stron

Ks. Wojciech

Ks. Marek

17.30

Nabożeństwo  Majowe

Ks. Wojciech

Ks. Marek

18.00

+ Mieczysława /F/ i Alfred

Ks. Andrzej

 

9.00

Łosino

+ Zbigniew Jóźwiak w 12 rocznicę śmierci

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

 

+ Danuta Wrześniak greg. 3

Ks. Robert

 

+ Jan i Zofia Wilk i zmarli z rodziny Niegęgłowskich

Ks. Marek

 

UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI 03.05.2021

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

Za Parafian

Ks. Andrzej

Ks. Wojciech

9.00

Dziękczynna w intencji Asi i Adama, z prośbą o Boże błog. i opiekę Maryi dla całej rodziny

Ks. Wojciech

ks. Andrzej taca p. Kościelny

10.30

 

Ks. Marek

Ks. Wojciech

12.00

Dziękczynno-błagalna z okazji 10 urodzin Julii, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej Wspomożycielki

Ks. Wojciech

Ks. Robert

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Marek

Ks. Wojciech

18.00

+ Janina Krasoń

Ks. Marek

 

9.00

Łosino

 

Ks. Robert

 

10.30 Sierakowo

 

Ks. Robert

 

5 TYDZIEŃ WIELKANOCNY 04.05.-08.05.2021

 

Dzień

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź

Wt

04.05

9.00

+ Mirosław Krzysztofik /od uczestników pogrzebu/

Ks. Robert

Ks. Wojciech

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Wojciech

Ks. Robert

18.00

W int. Weroniki - o szczęśliwe rozwiązanie, zdrowie dla dziecka i matki

Ks. Robert

 

18.00

Dziękczynno-błagalna z okazji 22 rocz. ślubu Agnieszki i Tomasza

Ks. Wojciech

 

Śr 05.05

9.00

+ Mirosław Krajewski

Ks. Robert

Ks. Andrzej

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Wojciech

Ks. Robert

18.00

+ Helena Walczak w 9 rocz. śmierci, Bronisław, Czesław, Janina Walczak

Ks. Marek

 

Czw 06.05

9.00

Dantis

Ks. Andrzej

ks. Robert

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Wojciech

 

18.00

+ Dusze w czyścu cierpiące

Ks. Wojciech

Ks. Andrzej

18.00

O Boże błog. i opiekę Maryi Wspomożycielki dla ministrantów, kandydatów i ich rodzin

Ks. Marek

 

Pt 07.05

9.00

+ Mirosław Krajewski

Ks. Andrzej

Ks. Marek

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Marek

18.00

+ Danuta Wrześniak gregorianka 1

Ks. Marek

Ks. Andrzej

18.00

O Boże błog. i potrzebne łaski dla Kręgu św. Jana Bosko

Ks. Wojciech

 

Sb 08.05

9.00

+ Czesława / F/  Budzik /od uczestników pogrzebu/

Ks. Andrzej

Ks. Marek

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Wojciech

18.00

O łaskę nawrócenia dla Oli i Bartka

Ks. Wojciech

 

18.00

+ Danuta Wrześniak gregorianka 2

Ks. Andrzej

 

 

I Komunia święta g. 10, 11, 12,13.

Ks. Marek

 

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA 02.05.2021

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

O Dary Ducha Świętego i zdanie egzaminów maturalnych dla Weroniki

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

W intencji Członków z Żywego Różańca

Ks. Robert

Taca p. Kościelny

9.00

O Boże błogosł. i opiekę Matki Bożej dla kapłanów z naszej parafii

Ks. Andrzej

 

9.00

+ Lucyna, Walenty, Eugeniusz, Grażyna Walczak

Ks. Marek

 

10.30

+ Bronisława /F/, Anna Młynarscy i zmarli z rodziny

Ks. Marek

Ks. Robert

12.00

+ Krystyna Kuras

Ks. Robert

Ks. Marek

17.30

Nabożeństwo Eucharystyczne i majowe

Ks. Wojciech

Ks. Robert

18.00

O Boże błogosł., dary Ducha Świętego dla Stanisława w 85 rocz. urodzin

Ks. Wojciech

 

9.00

Łosino

+ Ewa, Genowefa Misiak

Ks. Wojciech

 

10.30 Sierakowo

+ Stanisław, Kazimierz, Lech Skrzypczak

Ks. Wojciech

 

4 TYDZIEŃ WIELKANOCNY 26.04.-01.05.2021

 

Dzień

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź

Pn

26.04

9.00

+ Dusze w czyścu cierpiące

Ks. Marek

Ks. Robert

10.00

W szpitalu

Ks. Wojciech

 

18.00

O nowe powołania kapłańskie i zakonne  z naszej parafii

Ks. Robert

Ks. Marek

Wt 27.04

9.00

+ Krystyna Gogoj w 1 rocznicę śmierci

Ks. Marek

Ks. Andrzej

 

Dantis

Ks. Wojciech

 

18.00

Dziękczynno-błagalna z okazji 50 urodzin Agnieszki Młynarczyk, o Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Wspomożycielki

Ks. Robert

Ks. Marek

Śr. 28.04

9.00

Dziękczynna w intencji Asi i Adama, o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi dla całej rodziny

Ks. Robert

Ks. Marek

18.00

Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin męża i ojca, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej Wspomożycielki

Ks. Wojciech

Ks. Robert

Czw. 29.04

9.00

O nawrócenie zatwardziałych grzeszników

Ks. Marek

Ks. Robert

17.30

Wystawienie NS

Ks. Wojciech

 

18.00

Dziękczynna, z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla Kamila

Ks. Wojciech

Ks. Andrzej

16.00

Sierakowo

Ks. Robert

 

Pt

30.04

9.00

+ Dusze w czyścu cierpiące

Ks. Robert

Ks. Andrzej

18.00

+ Kazimierz Galuba w 3 rocznicę śmierci

Ks. Wojciech

Ks. Robert

Sb

01.05

9.00

Wynagradzająca NMP

Ks. Marek

Ks. Wojciech

10.00

Dziękczynna w rocznicę ślubu Teresy i Andrzeja za dar tego sakramentu, z prośbą o Boże błogosławieństwo

Ks. Wojciech

Ks. Marek

17.30

Nabożeństwo Majowe

Ks. Robert

 

18.00

+ Rafał Purowski w 12 rocznicę śmierci

Ks. Robert

Ks. Andrzej

4 NIEDZIELA WIELKANOCNA 25.04.2021

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

Za Parafian

Ks. Andrzej

Ks. Wojciech

9.00

Dziękczynna w 40 rocz. ślubu Elżbiety i Wojciecha Urban, z prośbą o Boże błog. i zdrowie na dalsze lata

Ks. Wojciech

ks. Andrzej taca p. Kościelny

10.30

+ Zmarłych: Kazimierza, Mariana, Teofilę /F/ Kublik oraz zmarłych z rodziny Kowieskich

Ks. Robert

Ks. Wojciech

12.00

+ Grzegorz w 21 rocz. śmierci, Julia i Władysław

Ks. Marek

Ks. Robert

18.00

+ Józef, Franciszka /F/ Szajner

Ks. Robert

Ks. Wojciech

9.00

Łosino

+ Ewa, Genowefa Misiak

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Z rodziny Fiecek, Krasickich, Adamczyków

Ks. Marek

 

 

3 TYDZIEŃ WIELKANOCNY 19.04.-24.04.2021

 

Dzień

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź

Pn

12.04

9.00

+ Zofia Kwiatek /od uczestników pogrzebu/

Ks. Andrzej

Ks. Wojciech

18.00

+ Za dusze w czyścu cierpiące

Ks. Wojciech

Ks. Andrzej

Wt 13.04

9.00

Za kapłanów - o wierność powołaniu

Ks. Robert

Ks. Andrzej

18.00

O uzdrowienie całego życia Ewy i o jej pełne nawrócenie

Ks. Wojciech

Ks. Marek

Śr. 14.04

9.00

Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Marii Grębowicz, o Boże błog. i opiekę Maryi Wspomożycielki

Ks. Marek

Ks. Robert

18.00

Dziękczynno-błagalna z okazji 20 urodzin Kacpra, o Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Wspomożycielki

Ks. Robert

Ks. Andrzej

Czw. 15.04

9.00

+ Adam Karbownik /od uczestników pogrzebu/

Ks. Marek

Ks. Robert

17.30

Wystawienie NS

Ks. Wojciech

 

18.00

Dantis

Ks. Wojciech

Ks. Marek

16.00

Sierakowo

Ks. Robert

 

Pt

16.04

9.00

Dantis

Ks. Robert

Ks. Andrzej

10.30

Słupsk + Pogrzeb

Ks. Marek

 

16.00

Ślub Grzegorz Renata

Ks. Marek

Ks. Andrzej

18.00

Dziękczynno-błagalna w intencji ks. Wojciecha

Ks. Wojciech

Ks. Robert

18.00

 

Ks. Andrzej

 

Sb

17.04

9.00

+ Jerzy Maksymiuk /od uczestników pogrzebu/

Ks. Marek

Ks. Wojciech

12.00

+ Pogrzeb + Bogusława Bogdziewicz

Ks. Robert

Ks. Wojciech

18.00

O ustanie pandemii

Ks. Robert

Ks. Andrzej

 

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA 18.04.2021

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Irena i Michał Pocentała, Marianna i Witold Kochanowscy

Ks. Andrzej

Ks. Robert

9.00

+ Z rodziny Jaśniewicz: Weronika, Marcin, Eugenia, Antoni i Kazimierz Trębacki

Ks. Marek

ks. Andrzej taca p. Kościelny

10.30

+ Aniela i Piotr Dynowscy i zmarli z rodziny Dynowskich

Ks. Marek

Ks. Wojciech

12.00

Dziękczynna za trud wychowania, z prośbą o Boże błog. dla Bożeny i Władysława Sykuła z okazji ro rocz. pożycia małżeńskiego

Ks. Wojciech

Ks. Marek

18.00

Za Parafian

Ks. Wojciech

Ks. Robert

9.00

Łosino

+ Jolanta, Bartłomiej Kaczmarek, Zygmunt, Kazimiera /F/, + z rodziny Szabłowińskich

Ks. Robert

 

10.30 Sierakowo

+ Jan, Maria Wyke

Ks. Robert

 

2 TYDZIEŃ WIELKANOCNY 12.04.-17.04.2021

 

Dzień

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź

Pn

12.04

9.00

O nawrócenie zatwardziałych grzeszników

Ks. Robert

Ks. Wojciech

9.00

O szczęśliwy poród, zdrowe dziecko i radość z macierzyństwa prosi Babcia

Ks. Marek

 

14.00

+ Pogrzeb + Czesław Wojtasiak

Ks. Robert

Ks. Andrzej

18.00

+ Za śp. Dziadków z rodziny: Marciszczuk, Sykutera, Pachuta i Bogusz

Ks. Wojciech

Ks. Robert

18.00

+ Syn Oleg Stakhiv w 1 rocz. śmierci i zmarłych dziadków: Natalia i Dymiter Dziubińskich, oraz rodzice: Maria i Piotr Pyda

Ks. Andrzej

 

Wt 13.04

9.00

Za kapłanów - o wierność powołaniu

Ks. Robert

Ks. Andrzej

10.00

+ Pogrzeb + Eugenia Pytlos

Ks. Marek

Ks. Robert

18.00

O uzdrowienie relacji w rodzinie i uwolnienie

Ks. Wojciech

Ks. Marek

Śr. 14.04

9.00

Przebłaganie za grzechy przeciw czystości i aborcji

Ks. Marek

Ks. Robert

18.00

Dziękczynno-błagalna z okazji 13 urodzin Sławka

Ks. Robert

Ks. Andrzej

Czw. 15.04

9.00

 

Ks. Marek

Ks. Robert

17.30

Wystawienie NS

Ks. Wojciech

 

18.00

O łaskę zdrowia i życia dla Stasia

Ks. Wojciech

Ks. Marek

16.00

Sierakowo

Ks. Robert

 

Pt

16.04

9.00

 

Ks. Wojciech

 

18.30

 

Ks. Marek

 

Sb

17.04

9.00

 

Ks. Marek

 

16.00

W intencji dzieci przygotowujących się do Pierwszej spowiedzi i Komunii świętej

Ks. Wojciech

 

18.00

+ Ks. Krzysztof Oleszkiewicz - w miesiąc po pogrzebie

Ks. Robert

 

 

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA 11.04.2021

 

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/taca

7.00

+ Jan, Zofia, Stanisława /F/, Piotr i wszystkich zmarłych z ich rodzin

Ks. Andrzej

Ks. Robert

9.00

W intencji Członków Żywego Różańca

Ks. Robert

Ks. Wojciech

9.00

+ Władysława /F/ Wieczorek, Stanisław, Julian Krzysztofik, Bolesław, Józefa /F/ Karolczak, Alina, Michał Pazucha

Ks. Andrzej

 

10.30

Dantis

Ks. Robert

Ks. Wojciech

12.00

Za Parafian

Ks. Wojciech

Ks. Marek

15.00

Godzina Miłosierdzia

Ks. Wojciech

 

18.00

O uwolnienie Adama z nałogów

Ks. Wojciech

Ks. Robert

9.00

Łosino

+ Z rodziny Gierławskich: Jan, Irena, Bronisław, Weronika, Ryszard, Marzena i Ryszard Kania

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Andrzej Finor w 8 r. śmierci, Marcin Sidorczuk

Ks. Marek

 

OKTAWA WIELKANOCNA 08 KWIETNIA DO 10.04.2021

Dzień

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź

Czw

08.04

9.00

+ Dusze w czyścu cierpiące

Ks. Marek

Ks. Wojciech

17.30

Wystawienie NS w ciszy

Ks. Wojciech

 

16.00

Sierakowo

Ks. Wojciech

 

18.00

Dziękczynna, z prośbą o Boże  błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Iwony

ks. Wojciech

 

18.00

O Boże błogosławieństwo dla ministrantów i ich rodzin

Ks. Andrzej

 

Pt 09.04

9.00

O nawrócenie zatwardziałych grzeszników

ks. Marek

Ks. Robert

9.00

O zdrowie dla Mariana

Ks. Andrzej