Msze Święte

KOBYLNICA

Msze św. w niedzielę

7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00

Msze św. w dzień powszedni
9:00 i 18:00

Podczas Mszy św. jest

możliwość przystąpienia do spowiedzi


ŁOSINO

Msza św. w niedzielę

9:00


SIERAKOWO

Msza św. w niedzielę

10:30

Msza św. w czwartek

16:00


BOLESŁAWICE

 

 

Kontakt

Kancelaria parafialna czynna w:

Podana godzina jest orientacyjna - kancelaria jest czynna po Liturgii wieczornej 

Poniedziałek w godzinach 18:30-19:00

Środę w godzinach 18:30-19:00

Piątek w godzinach 18:30-19:00

W czasie kolędy pn, śr, pt 9:30-10:30

 

Dane kontaktowe:

 ul. Główna 65

76-251 Kobylnica

 

Nr telefonu: 59 842 90 29


Nr konta parafialnego:
BS Sławno Filia w Kobylnicy
nr 16 9317 0002 0090 1554 2000 0010

Polecamy

34 TYDZIEŃ ZWYKŁY – 23 – 28.11.2020

Dzień

Godz.

Intencja

 

Pn

23.11

9.00

+ Z rodziny Pastuszków i Weronikę Sadkowską

10.40

+ Pogrzebowa Henryka /F/ Michalewicz

17.30

Wypominki

18.00

O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla członków rodziny Kuźniar

18.00

+ Karolina Rabenda greg. 23

 

Wt

24.11

9.00

+ Dusze w czyścu cierpiące

 

O zdrowie i Boże błog. dla Teresy /4/

17.30

Wypominki

18.00

+ Karolina Rabenda

Śr

25.11

9.00

+ Jerzy Bart

 

O zdrowie i Boże błog. dla Teresy /5/

17.30

Wypominki

18.00

+ Ryszard Bąba w 3 rocznicę śmierci

18.00

+ Karolina Rabenda greg. 25

Cz

26.11

9.00

+ Karolina Rabenda greg. 26

 

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Teresy /6/

16.00

Bolesławice

17.30

Wypominki

18.00

+ Dusze w czyścu cierpiące

Pt

27.11

9.00

O nawrócenie zatwardziałych grzeszników

 

O zdrowie i Boże błog. dla Teresy /7/

17.30

Wypominki

18.00

+ Anna Świder - o dar nieba

18.00

+ Karolina Rabenda greg27

Sb

28.11

9.00

O łaski Boże i opiekę Matki Bożej dla rodziny

 

O zdrowie i Boże błog. dla Teresy

17.30

Wypominki

18.00

+ Karolina Rabenda greg. 28

18.00

+ Eugeniusz w 65 rocz. śmierci, Bazyli w 17 rocz. śmierci, oraz wszystkich zmarłych krewnych

34 NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA 22.11.2020

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/

taca

7.00

+ Anna Więckiewicz w 12 rocz. śmierci, Kazimierz, Jan, Antoni

Ks. Andrzej

Ks. Wojciech

9.00

+ Karolina Rabenda greg. 22

Ks. Wojciech

Ks. Andrzej

10.30

+ Leszek Stefaniec w 8 rocznicę śmierci

Ks. Marek

Ks. Wojciech

12.00

O szczęśliwą obronę pracy doktorskiej;    o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Marcina

Ks. Marek

Ks. Robert

17.30

Wypominki

Ks. Wojciech

 

18.00

+ Barbara Wróbel

Ks. Wojciech

Ks. Robert

9.00

Łosino

O zdrowie i Boże błog. dla Teresy

Ks. Robert

 

10.30 Sierakowo

+ Kazimierz i zmarli z rodziny Tutak

Ks. Robert

 

33 TYDZIEŃ ZWYKŁY – 16.11 – 21.11.2020

Dzień

Godz.

Intencja

 

Pn

16.11

9.00

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Hani i Wiktorii

17.30

Wypominki

18.00

+ Karolina Rabenda greg. 16

18.00

+ Z rodziny Karpowicz: Zdzisława /F/, Krystyna, Halina, Józef, z rodziny Reczko: Zofia, Aleksander, Czesław

 

Wt

17.11

9.00

Za kapłanów z naszej parafii i o nowe, święte powołania kapłańskie i zakonne

11.30

+ Pogrzeb Regina Dróżdż /Sierakowo/

17.30

Wypominki

18.00

+ księży: Józef Borawski, Jan Sposób, Piotr Perszko, Stanisław Smuniewski, Lucjan Koźlik, Stanisław Olędzki, Mieczysław Wędrychowicz, Michał Kłoda, Arkadiusz Dąbrowski /od Salezjanów Współpracowników/

18.00

+ Karolina Rabenda greg. 17

Śr

18.11

9.00

 

10.30

+ Pogrzeb Michał Gwiżdż

17.30

Wypominki

18.00

+ Karolina Rabenda greg. 18

18.00

 

Cz

19.11

9.00

 

10.00

+ Pogrzeb Artur Misiak /Sierakowo/

16.00

Bolesławice

17.30

Wypominki

18.00

W intencji kapłanów z naszej parafii

18.00

+ Karolina Rabenda greg. 19

Pt

20.11

9.00

+ Ryszard Anioł /int. od uczestników pogrzebu/

17.30

Wypominki

18..00

O Boże błog. dla księży, którzy posługiwali i posługują w naszej parafii /int. od Salezjanów Współpracowników/

18.00

+ Karolina Rabenda greg. 20

Sob

21.11

9.00

+ Anna Rutkowska /od uczestników pogrzebu/

17.30

Wypominki

18.00

Błagalna o ratunek dla rodziny Adama

18.00

+ Karolina Rabenda greg. 21

 

33 NIEDZIELA ZWYKŁA 15.11.2020

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/

taca

7.00

Za parafian

Ks. Marek

Ks. Andrzej

9.00

+ Edmund i jego rodzice

Ks. Robert

 

9.00

+ Karolina Rabenda greg. 15

Ks. Andrzej

 

10.30

W podziękowaniu Panu Jezusowi Chrystusowi za intronizację ziemską i objęcie Królestwa Polski 31.10.2020 w Świebodzinie i Królestwa dwóch serc w Polsce

Ks. Robert

Ks. Andrzej

12.00

+ Adela Szwedkowicz w 3 rocz. śmierci, Tadeusz Szwedkowicz - o radość wieczną

Ks. Robert

Ks. Marek

18.00

O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Olgi z okazji 18 urodzin

Ks. Wojciech

Ks. Andrzej

18.00

+ Irena Popiel, Anna, Helena, Stefan, Emilian, Julian, Mirosław, Mikołaj, Kazimierz Galuba, Michał i Jan Popiel

Ks. Robert

 

9.00

Łosino

 

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Pomerening Manfred i za zmarłych z rodziny

Ks. Marek

 

32 TYDZIEŃ ZWYKŁY – 09.11 – 14.11.2020

Dzień

Godz.

Intencja

     

 

Pn

09.11.

9.00

+ Dusze w czyścu cierpiące

17.30

Wypominki

18.00

+ Stefania /F/ i Antoni Kluka z synami

18.00

+ Karolina Rabenda greg. 9

 

Wt

10.11.

9.00

O nawrócenie dla zatwardziałych grzeszników

17.30

Wypominki

18.00

+ Karolina Rabenda greg.10

18.00

+ Za dusze w czyścu cierpiące

Śr

11.11

9.00

+ Włodzimierz w 1 rocz. śmierci i za zmarłych z rodziny

17.30

Wypominki

18.00

+ Karolina Rabenda greg. 11

18.00

+ Mieczysław Keller w 7 rocz. śmierci, Władysława /F/ Keller

Cz

12.11

9.00

O łaskę i opiekę Matki Bożej dla Weroniki,  Aleksandra i Wiktorii

17.30

Wypominki

18.00

+ Karolina Rabenda greg. 12

18.00

+ Wanda, Władysław, Barbara i Halina Śmielak w 3 rocz. śmierci

Pt

13.11

9.00

O łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie dla Tadeusza Bobryk w 10 rocz. śmierci, dla jego rodziców i siostry

17.30

Wypominki

18.00

Rez.

18.00

+ Karolina Rabenda greg. 13

Sb

14.11

9.00

 

17.30

Wypominki

18.00

+ O pokój duszy dla Piotra Bukowskiego w 3 rocz. śmierci

18.00

+ Karolina Rabenda greg. 14

32 NIEDZIELA ZWYKŁA 08.11.2020

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/

taca

7.00

+ Karol i zmarli z rodziny

Ks. Andrzej

Ks. Wojciech

9.00

W intencji Członków Żywego Różańca

Ks. Robert

Ks. Andrzej

9.00

+ Karolina Rabenda greg. 8

Ks. Marek

 

10.30

Prośba o zdrowie dla Anny Świder

Ks. Robert

Ks. Marek

12.00

Za Parafian

Ks. Marek

Ks. Robert

17.30

Wypominki

Ks. Marek

 

18.00

+ Jarosław Tarnowski w 13 rocz. śmierci, zmarłych rodziców: Julia i Stefan

Ks. Wojciech

Ks. Marek

18.40

Różaniec do granic

Ks. Wojciech

 

9.00

Łosino

 

Ks. Wojciech

 

10.30 Sierakowo

+ Marcin, Zofia Kośka

Ks. Wojciech

 

31 TYDZIEŃ ZWYKŁY – 02.11 – 07.11.2020

Dzień

Godz.

Intencja

 

Pn

02.11

9.00

Za wszystkich zmarłych Parafian w roku 2020

17.00

Łosino

18.00

Śierakowo

17.30

Wypominki

18.00

+ Karolina Rabenda greg. 2

18.00

+ Zofia, Jan, Sławomir, Jan i zmarli z rodziny Gromnickich

18.30

Różaniec do granic

 

Wt

03.11

9.00

O nawrócenie dla popierających aborcję

17.30

Wypominki

18.00

Intencja Panu Bogu wiadoma

18.00

+ Karolina Rabenda greg. 3

18.30

Różaniec do granic

Śr

04.11

9.00

+ Ela Zięciak

10.00

+ Pogrzeb Edward Gzowski

17.30

Wypominki

18.00

+ Rodziców: Cecylia i Edward

18.00

+ Karolina Rabenda greg. 4

 

18.30

Różaniec do granic

Cz

05.11

9.00

+ Karolina Rabenda greg. 5

16.00

Bolesławice

17.30

Wypominki

18.00

W intencji rodziców i ministrantów

18.00

+ Marek Sykutera w rocz. śmierci, oraz + Pawła i Elżbietę

18.00

O łaski i błogosławieństwo Boże w dzień urodzin Adama

Pt

06.11

9.00

O łaskę wiary i błogosławieństwo Boże dla Emilii

17.30

Wypominki

18..00

+ Karolina Rabenda greg. 6

18.00

+ Maria i Franciszek Indeka

Sb

07.11

9.00

+ Karolina Rabenda greg. 7

10.00

Msza święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Maryi

17.30

Wypominki

18.00

O błogosławieństwo Boże, zdrowie, łaski Ducha Świętego dla Małgorzaty Laskowskiej

18.00

+ Michał Jasoński w 19 rocz. śm., Marten Nawrocki w 1 rocz. śmierci.

31 października o godz. 21.37. w kościele w Kobylnicy "Różaniec bez granic"

31 NIEDZIELA  - Dzień Wszystkich Świętych 01.11.2020

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/

taca

7.00

+ Maria Kusiak /od uczestników pogrzebu/

Ks. Andrzej

Ks. Robert

9.00

+ Karolina Rabenda greg. 1

Ks. Robert

Ks. Andrzej

10.30

+ Tadeusz, Marianna Oroń

Ks. Robert

Ks. Andrzej

12.00

Za Parafian

Ks. Robert

Ks. Marek

17.30

Wypominki

Ks. Marek

 

18.00

+ Weronika Czerniewska

Ks. Robert

Ks. Andrzej

18.00

+ Joanna i Henryk Szpyra

Ks. Marek

 

18.40

Różaniec bez granic

Ks. Robert

 

9.00

Łosino

 

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Wiesław, Maria, Józef Brzozowscy, Zofia, Marcin Kośka

Ks. Marek

 

 

30 TYDZIEŃ ZWYKŁY – 26.10 – 31.10.2020

Dzień

Godz.

Intencja

 

Pn

26.10

9.00

+ Antoni i Jan Kucharscy, zm. z rodziny Kucharskich, Łukaszka i Dawidka

9.00

O szczęśliwą operację dla Teresy

18.00

+ Edyta Kaśnicka greg. 25

18.00

+ Zbigniew Cygan greg. 26

 

Wt

27.10

9.00

+ Za dusze w czyścu cierpiące

9.00

+ Z rodziny Andrzejewskich, Markowskich, Dudków i Głowackich

18.00

+ Zbigniew Cygan greg. 27

18.00

+ Edyta Kaśnicka greg. 26

Śr

28.10

9.00

+ Zbigniew Cygan greg. 28

18.00

+ Edyta Kaśnicka greg. 27

18.00

+ Tadeusz Sochaczewski

Cz

29.10

9.00

+ Zbigniew Cygan greg. 29

16.00

Bolesławice

18.00

+ Edyta Kaśnicka greg. 28

18.00

+ Irena Skowronek w 1 rocznicę śmierci

Pt

30.10

9.00

O nowe, święte powołania kapłańskie i za kapłanów naszej parafii

18..00

+ Edyta Kaśnicka greg. 29

18.00

+ Zbigniew Cygan greg. 30

Sb

31.10

9.00

+ Regina Popławska /int. od uczestników pogrzebu

9.00

+ Kazimierz, Zofia, Franciszek, Marcelina, Andrzej

18.00

+ Edyta Kaśnicka greg. 30

18.00

+ Janina Radziuk /int. od uczestników pogrzebu/

30 NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.10.2020

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/

taca

7.00

+ Edyta Kaśnicka greg. 24

Ks. Andrzej

Ks. Robert

9.00

+ Zbigniew Cygan greg. 25

Ks. Marek

Ks. Andrzej

10.30

+ Anna w 4 r. śm., Franciszek, Józef, Jerzy i Zbigniew Kędzior

Ks. Andrzej

 

12.00

+ Rodziców: Marianna, Jan Tracz, Helena, Jan Wenta, zmarłych z ich rodzin

Ks. Robert

Ks. Marek

18.00

+ Bogdan Chomiszczak

Ks. Robert

Ks. Andrzej

18.00

+ Leszek Sobota

Ks. Marek

 

9.00

Łosino

+ Jolanta, Bartłomiej Kaczmarek, Zygmunt i Kazimiera/F/ i zm. z rodziny Szabłowińskich

Ks. Robert

 

10.30 Sierakowo

+ Za zmarłych z rodziny Furtaków, Jędruszków i Martę Zmarzłą

Ks. Robert

 

10.30

+ Henryk Fiecek /od uczestników pogrzebu

Ks. Marek

 

Intencje Mszalne 19 - 24.10.2020

29 TYDZIEŃ ZWYKŁY – 19.10 – 24.10.2020


Dzień

Godz.

Intencja

 

Pn

19.10

9.00

+ Dusze w czyścu cierpiące

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18.00

+ Edyta Kaśnicka greg. 18

18.00

+ Zbigniew Cygan greg. 19

 

Wt

20.10

9.00

O nawrócenie zatwardziałych grzeszników

 

+ ks. Zenon Mach

16.30

Różaniec dla dzieci

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18.00

+ Edyta Kaśnicka greg. 19

18.00

+ Zbigniew Cygan greg. 20

Śr

21.10

9.00

+ Za dusze w czyścu cierpiące

 

+ ks. Lech Kasperowicz

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18.00

+ Edyta Kaśnicka greg. 20

18.00

+ Zbigniew Cygan greg 21

Cz

22.10

9.00

Za kapłanów z naszej parafii

16.00

Bolesławice

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18.00

+ Edyta Kaśnicka greg. 21

18.00

+ Zbigniew Cygan greg. 22

Pt

23.10

9.00

Wynagradzające NSPJ za wszelkie zniewagi w niegodnym przyjmowaniu Najświętszego Sakramentu

 

Za Parafian z dn. 18.10.2020

16.30

Różaniec dla dzieci

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18..00

+ Edyta Kaśnicka greg. 22

18.00

+ Zbigniew Cygan greg. 23

Sob

24.10

9.00

+ Piotr w 20 rocznicę śmierci

15.00

Ślub: Pawełek-Zabost

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18.00

+ Edyta Kaśnicka greg. 23

18.00

+ Zbigniew Cygan greg. 24

Intencje Mszalne 29 Niedziela Zwykła 18.10.2020

29 NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.10.2020

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/

taca

7.00

+ Edyta Kaśnickagreg. 17

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

Dziękczynno-błagalna z ok. trzecich urodzin Hanny Roszczewskiej, z prośbą o Boże błog. i opiekę M. B.Wspomożyc.

Ks. Robert

Ks. Marek

10.30

O Boże błogosławieństwo i opiekę M. B. w 5 rocz. urodzin Amelii

Ks. Marek

Ks. Robert

12.00

+ Zbigniew Cygan greg. 18

Ks. Robert

Ks. Andrzej

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

Ks. Marek

Ks. Robert

18.00

+ Józef Oporski i zmarłych z rodziny

Ks. Marek

 

9.00

Łosino

+ Marek Stelmaszczuk w 9 r. śmierci

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Henryk, Antoni i Małgorzata Popławscy, Jan Wyka

Ks. Marek

 


Intencje Mszalne 12 - 17.10.2020

 

 

28 TYDZIEŃ ZWYKŁY – 12.10 – 17.10.2020


Dzień

Godz.

Intencja

 

Pn

12.10

9.00

+ Helena Ługowska w 3 r. śmierci /int. od córki  i wnuków/

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18.00

+ Edyta Kaśnicka greg. 11

18.00

+ Zbigniew Cygan greg. 12

 

Wt

13.10

9.00

+ Maria Budka /int. z ofiar na pogrzebie/

16.30

Różaniec dla dzieci

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18.00

+ Edyta Kaśnicka greg. 12

18.00

+ Zbigniew Cygan greg. 13

18.00

+ Karol Osmański

Śr

14.10

9.00

+ Henryk Fiecek /int. od Marii i Andrzeja/

9.00

+ Janina Kawa w 7 r. śm., zmarłych z rodzin

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18.00

+ Edyta Kaśnicka greg. 13

18.00

+ Zbigniew Cygan greg 14

Cz

15.10

9.00

+ Edward 22 r. śmierci i + Maria

16.00

Bolesławice

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18.00

+ Edyta Kaśnicka greg. 14

18.00

+ Zbigniew Cygan greg. 15

Pt

16.10

9.00

+ Rozalia w 67 r. śmierci, Anna w 27 r. śm., Marianna, Jan, Stanisław, Elżbieta, Jerzy, Bazyli, Hugon, zm. z obu stron rodziców, rodzeństwo, oraz zm. pozostałych krewnych

16.30

Różaniec dla dzieci

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18..00

+ Edyta Kaśnicka greg. 15

18.00

+ Zbigniew Cygan greg. 16

SSb

17.10

9.00

+ Zbigniew Cygan greg. 17

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18.00

+ Edyta Kaśnicka greg. 16

18.00

+ Ewa Sabczuk w 1 rocznicę śmierci

 

 

 

Intencje Mszalne 11 października 2020

28 NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.10.2020

Godz.

Intencja

Celebrans

Spowiedź/

taca

7.00

+ Edyta Kaśnickagreg. 10

Ks. Andrzej

Ks. Marek

9.00

+ Za zmarłych rodziców: Jana, Kazimierę Walentukiewicz, ich rodziców i rodzeństwo

Ks. Robert

ks. Wojciech

10.30

+ Zbigniew Cygan greg. 11

Ks. Wojciech

Ks. Andrzej

12.00

Dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Natalii

Ks. Wojciech

Ks. Marek

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

Ks. Wojciech

Ks. Robert

18.00

+ Czesław Żyszkowski

Ks. Wojciech

 

9.00

Łosino

+ Mariusz Żurawski

Ks. Marek

 

10.30 Sierakowo

+ Jadwiga, Eugeniusz, Stanisław Buryło i Ryszard Koja

Ks. Marek

 

10.30

+ Edward Fiszer w 1 rocznicę śmierci

Ks. Robert

 

Intencje Mszalne 05-10.10.2020

 

 

27 TYDZIEŃ ZWYKŁY – 05.10 – 10.10.2020

 

Dzień

Godz.

Intencja

 

Pn

05.10

9.00

+ Stanisław Kurowski /int. od uczestników pogrzebu/

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18.00

+ Edyta Kaśnicka greg. 4

 

18.00

+ Zbigniew Cygan greg. 5

 

Wt

06.10

9.00

O Boże błogosławieństwo dla rodziny Heleniaków

16.30

Różaniec dla dzieci

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18.00

+ Lucyna Walczak greg. 29

 

18.00

+ Maria Balas w 2 rocznicę śmierci

Śr

07.10

9.00

+ Rodziców: Genowefę i Wacława Jańczyk, Marię i Piotra Korona i za wszystkich zmarłych z rodzin

 

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

 

18.00

+ Edyta Kaśnicka greg. 6

 

18.00

+ Zbigniew Cygan greg 7.

Cz

08.10

9.00

+ Za zmarłych z rodziny Pastuszków i zmarłą Weronikę Sadkowską

16.00

Bolesławice

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18.00

+ Edyta Kaśnicka greg. 7

 

18.00

+ Zbigniew Cygan greg. 8

Pt

09.10

9.00

Za Parafian z dn. 11.10.

16.30

Różaniec dla dzieci

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18..00

+ Edyta Kaśnicka greg. 8

 

18.00

+ Zbigniew Cygan greg. 9

Sb

10.10

9.00

+ Edmund Borzyszkowski

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18.00

+ Edyta Kaśnicka greg. 9

 

18.00

+ Zbigniew Cygan greg. 10

 

Zegar

Dzisiaj jest

środa,
25 listopada 2020

(330. dzień roku)

Święta

Środa, XXXIV Tydzień zwykły
Rok A, II
Dzień Powszedni albo wsp. św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męcz.

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
925

Wyszukiwanie

Ksiądz Generał w Szczecinie

 

 

 

Pogoda na najbliższe dni